Aanspreekpunten

Regiopastoor

Gerard Janssen
Abdissenstraat 1-2.03
Tel 011-48.72.41
janssen.gerard@skynet.be
Of via
Regiosecretariaat,
Diestersteenweg 202, Kermt
Tel 011-25.28.56

Parochie en Regiocentrum

Pastorij, Diestersteenweg 202,
tel. 011 25 28 56

Open:
woensdag 9.00 uur tot 11.30uur

Onze teams

Regioteam: Kris Pattyn,
Heerveldstraat 4
tel. 0485 74 70 34
kris.pattyn@koppa.be

Parochieteam Kermt: Irma Derison,
Molenstraat 22
tel. 011 25 06 18
i.bortels-derison@hotmail.com

Parochieteam Spalbeek: Lieve Peeters
Molenstraat 168
3510 Spalbeek
0494/81.56.44
godelieva1@gmail.com

Parochieteam Stokrooie: Theo Vallons,
Waterlozestraat 90
tel. 011 87 18 01
theovallons@hotmail.com

Parochieteam Tuilt: Bert Smeets
Beemdenstraat 8
3511 Tuilt
011/ 25.07.73
smeetsrobert@hotmail.com

Parochieverantwoordelijken
bij afwezigheid priester

voor Kermt: Irma Derison,
Molenstraat 22
tel. 011 25 06 18
i.bortels-derison@hotmail.com

voor Spalbeek: José Grosemans,
Wijerstraat 119
tel. 011 31 44 09
josegrosemans@telenet.be

voor Stokrooie: Greta Lemmens,
Schotelstraat 9 tel.
011 87 23 52
gaston_reynders@hotmail.com

voor Tuilt: Hilda Vangeel,
Sint Jozefplein 19
tel. 011 25 14 31

Kerk en Leven

abonnementen: Halewijn
03 210 08 30 (dienst Parochiebladen / kerk&leven)
artikels: Kris Pattyn, Heerveldstraat 4
tel. 0485 74 70 34 – kris.pattyn@koppa.be

Misintenties aanvragen

te Kermt: Irma Derison,
Molenstraat 22 tel. 011 25 06 18
i.bortels-derison@hotmail.com

te Spalbeek: Lieve Peeters
Molenstraat 168
3510 Spalbeek
0494/81.56.44

te Stokrooie: Greta Lemmens,
Schotelstraat 9 tel. 011 87 23 52
gaston_reynders@hotmail.com
Marie Jeanne Vanvoorden,
Stokrooiweg 7 tel 011 25 68 13

te Tuilt: Hilda Werckx-Vangeel,
St Jozefplein 19 tel. 011 25 14 31
hildavangeel@hotmail.com

Vormselcatechese: catechisten:

Roosen Yo,
Beemdenstraat 8 tel  0496 43 09 86
yoroosen@hotmail.com

Yves Claes
yvesclaes@live.be

Marleen Nulens
marleen.n@telenet.be
0494/238899

Tim Commers
tim.commers92@telenet.be
0476/022388

Zangkoren

St Ceciliakoor Kermt: Rita Dumoulin,
Pollenusstraat, tel.  011 25 12 36

Onze Lieve Vrouwkoor Kermt: Maria Jans,
Begoniastraat 6, tel. 011 25 08 33

St Ceciliakoor Spalbeek: Monique
Liefsoens, Molenstraat 144, tel. 011 25 46 24

St Ceciliakoor Stokrooie: François Celis,
Beuzestraat 13,  tel. 011 25 41 02
francois_celis@telenet.be

Gelegenheidskoor Stokrooie: François Celis,
Beuzestraat 13,  tel. 011 25 41 02
francois_celis@telenet.be

Parochiekoor Tuilt: Marijke Hiemeleers,
Zolderse Kiezel 55, tel. 011 25 52 85
tuindecor.martens@pandora.be

Kerkfabrieken

Kermt: Jan Thoelen,
Ernest Claesstraat 1 tel. 011 25 49 05
thoelen.jan@telenet.be

Spalbeek: Roland Thijs,
Spalbeekstraat 22L/0.1 tel. 011 25 47 77
thys.roland@skynet.be

Stokrooie: Raymond Bruyninx,
Waterlozestraat 44  tel. 011 25 48 90

Tuilt: Yvan Smolders, St Jozefplein 7
tel. 011 87 11 67
yvan.smolders@skynet.be

Geef een reactie

 
dav dav dav dav dav dav dav dav DSC_0001 DSC_0058 DSC_0057 DSC_0056